

| Kód produktu: | KR50x70G25 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 21,061 € |
| Cena bez DPH: | 17,406 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 818 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 1,4 kg |
| Rozměr prospektu: | B2 (500x700) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 480x680 mm |
| Materiál: | Hliník |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Výška: | 731 mm |
| Šířka: | 531 mm |
| Hloubka: | 11 mm |
| Formát: | B2 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Provedení: | Ostrý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 17,406 € | 21,061 € | ||
| 10 + | 16,544 € | 20,018 € | ||
| 20 + | 15,681 € | 18,975 € | ||
| 50 + | 14,984 € | 18,130 € |
Zaklapávací rám formátu B2 (500x700mm) z 25mm profilu s ostrým rohem.
Klaprám je ve stříbrné barvě s povrchovou úpravou Elox, rám je standardně vybaven plastovou zadní stěnou a krycí antireflexní fólií s ochranou proti UV záření. Výměna motivů se provádí jednoduchým odklopením profilů a vložením plakátu pod fólii.
Rám na plakáty je určen pro zavěšení v interiéru, či po vložení voděvzdorné kapsy i do exteriéru.
Hliníkový rám lze zavěsit jak vertikálně, tak horizontálně a to pomocí předvrtaných otvorů v lištách.
Možnost na zakázku objednávat rámy v různých barvách stupnice RAL a atypických rozměrech.
| Cena bez DPH: | 11,125 € |
| Cena s DPH | 13,461 € |
| Cena bez DPH: | 4,557 € |
| Cena s DPH | 5,514 € |
| Cena bez DPH: | 16,954 € |
| Cena s DPH | 20,514 € |
| Cena bez DPH: | 12,931 € |
| Cena s DPH | 15,647 € |
| Cena bez DPH: | 5,296 € |
| Cena s DPH | 6,408 € |
| Cena bez DPH: | 16,749 € |
| Cena s DPH | 20,266 € |
| Cena bez DPH: | 29,269 € |
| Cena s DPH | 35,416 € |
| Cena bez DPH: | 15,517 € |
| Cena s DPH | 18,776 € |
| Cena bez DPH: | 9,688 € |
| Cena s DPH | 11,722 € |
| Cena bez DPH: | 14,737 € |
| Cena s DPH | 17,832 € |
| Cena bez DPH: | 7,225 € |
| Cena s DPH | 8,742 € |
| Cena bez DPH: | 19,622 € |
| Cena s DPH | 23,743 € |
| Cena bez DPH: | 11,166 € |
| Cena s DPH | 13,511 € |
| Cena bez DPH: | 43,514 € |
| Cena s DPH | 52,652 € |
| Cena bez DPH: | 18,842 € |
| Cena s DPH | 22,799 € |
| Cena bez DPH: | 11,700 € |
| Cena s DPH | 14,156 € |