





| Kód produktu: | UCN155N0A4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 12,562 € |
| Cena bez DPH: | 10,382 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání 5-6 týdnů |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 0,38 kg |
| Voděvzdorná úprava: | IP 55 |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 190x277 mm |
| Materiál: | Hliník |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 307 mm |
| Šířka: | 220 mm |
| Hloubka: | 15 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| Provedení: | Ostrý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 10,382 € | 12,562 € | ||
| 10 + | 9,971 € | 12,065 € | ||
| 25 + | 9,684 € | 11,718 € | ||
| 50 + | 9,356 € | 11,320 € |
Zaklapávací rám MT Display formátu A4 z 15 mm profilu s
ostrým rohem
Klaprám je ve stříbrné barvě s povrchovou úpravou Elox, rám je standardně vybaven plastovou zadní stěnou a krycí antireflexní fólií s ochranou proti UV záření. Výměna motivů se provádí jednoduchým odklopením profilů a vložením plakátu pod fólii.
Rám na plakáty je určen pro zavěšení v interiéru, či po vložení voděvzdorné kapsy i do exteriéru.
Hliníkový rám lze zavěsit jak vertikálně, tak horizontálně a to pomocí předvrtaných otvorů v lištách.
| Cena bez DPH: | 1,395 € |
| Cena s DPH | 1,688 € |
| Cena bez DPH: | 9,848 € |
| Cena s DPH | 11,916 € |
| Cena bez DPH: | 0,616 € |
| Cena s DPH | 0,745 € |
| Cena bez DPH: | 19,573 € |
| Cena s DPH | 23,684 € |
| Cena bez DPH: | 34,510 € |
| Cena s DPH | 41,757 € |
| Cena bez DPH: | 16,783 € |
| Cena s DPH | 20,307 € |
| Cena bez DPH: | 10,259 € |
| Cena s DPH | 12,413 € |
| Cena bez DPH: | 23,348 € |
| Cena s DPH | 28,252 € |
| Cena bez DPH: | 13,746 € |
| Cena s DPH | 16,633 € |
| Cena bez DPH: | 12,474 € |
| Cena s DPH | 15,094 € |
| Cena bez DPH: | 29,545 € |
| Cena s DPH | 35,749 € |
| Cena bez DPH: | 8,371 € |
| Cena s DPH | 10,129 € |