




| Kód produktu: | MCHXA5V |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 415,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 343,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání 3-4 týdny |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 0,25 kg |
| Rozměr prospektu: | A5 (148x210) mm |
| Obsah zásobníku zhruba: | 1 listů |
| Výška: | 221 mm |
| Šířka: | 148 mm |
| Hloubka: | 84 mm |
| Formát: | A5 |
| Umístění: | Na stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 343,00 Kč | 415,03 Kč | ||
| 20 + | 332,00 Kč | 401,72 Kč | ||
| 50 + | 319,00 Kč | 385,99 Kč | ||
| 100 + | 301,00 Kč | 364,21 Kč |
Elegantní menu stojánek na letáky se základnou formátu A5 na výšku.
Nový inovovaný design stojánku se stříbrnou eloxovanou hliníkovou základnou s vkládanou čirou plexi kapsou na letáček pro stabilní nabídku nebo menu.
Využití: na letáky, prospekty, nabídkové restaurační menu, ceníky, aktuální cenové zvýhodnění, popis nabízeného produktu a další tiskoviny.
| Cena bez DPH: | 870,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 052,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 504,00 Kč |
| Cena s DPH | 609,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 217,00 Kč |
| Cena s DPH | 262,57 Kč |
| Cena bez DPH: | 275,00 Kč |
| Cena s DPH | 332,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 248,00 Kč |
| Cena s DPH | 300,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 391,00 Kč |
| Cena s DPH | 473,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 101,00 Kč |
| Cena s DPH | 122,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 90,00 Kč |
| Cena s DPH | 108,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 206,00 Kč |
| Cena s DPH | 249,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 151,00 Kč |
| Cena s DPH | 182,71 Kč |
| Cena bez DPH: | 225,00 Kč |
| Cena s DPH | 272,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 148,00 Kč |
| Cena s DPH | 179,08 Kč |