




| Kód produktu: | SCZN2xA4C9005 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 2 560,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 116,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání 3-4 týdny |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 2,35 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 435x307 mm |
| Barva: | Černá |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Výška: | 377 mm |
| Šířka: | 505 mm |
| Hloubka: | 22 mm |
| Kapacita: | 2x A4 |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Lexan 0,75 mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 2 116,00 Kč | 2 560,36 Kč | ||
| 5 + | 2 010,00 Kč | 2 432,10 Kč | ||
| 10 + | 1 904,00 Kč | 2 303,84 Kč | ||
| 20 + | 1 820,00 Kč | 2 202,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 506,00 Kč |
| Cena s DPH | 612,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 616,00 Kč |
| Cena s DPH | 745,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 390,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 891,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 275,00 Kč |
| Cena s DPH | 332,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 113,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 346,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 955,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 155,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 989,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 406,69 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 018,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 441,78 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 919,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 161,99 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 265,00 Kč |
| Cena s DPH | 8 790,65 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 203,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 875,63 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 640,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 404,40 Kč |