


| Kód produktu: | 195610 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 32,717 € |
| Cena bez DPH: | 27,039 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 2 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,62 kg |
| Barva: | Šedá |
| Výška: | 362 mm |
| Šířka: | 212 mm |
| Hloubka: | 32 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Kapacita: | 24 háčků |
| Cena bez DPH: | 4,068 € |
| Cena s DPH | 4,923 € |
| Cena bez DPH: | 4,068 € |
| Cena s DPH | 4,923 € |
| Cena bez DPH: | 4,068 € |
| Cena s DPH | 4,923 € |
| Cena bez DPH: | 4,068 € |
| Cena s DPH | 4,923 € |
| Cena bez DPH: | 4,068 € |
| Cena s DPH | 4,923 € |
| Cena bez DPH: | 104,952 € |
| Cena s DPH | 126,992 € |
| Cena bez DPH: | 150,894 € |
| Cena s DPH | 182,581 € |
| Cena bez DPH: | 119,992 € |
| Cena s DPH | 145,190 € |
| Cena bez DPH: | 114,115 € |
| Cena s DPH | 138,080 € |
| Cena bez DPH: | 52,229 € |
| Cena s DPH | 63,197 € |
| Cena bez DPH: | 87,898 € |
| Cena s DPH | 106,357 € |
| Cena bez DPH: | 146,374 € |
| Cena s DPH | 177,112 € |
| Cena bez DPH: | 156,770 € |
| Cena s DPH | 189,692 € |
| Cena bez DPH: | 4,068 € |
| Cena s DPH | 4,923 € |
| Cena bez DPH: | 156,770 € |
| Cena s DPH | 189,692 € |
| Cena bez DPH: | 4,068 € |
| Cena s DPH | 4,923 € |
| Cena bez DPH: | 90,857 € |
| Cena s DPH | 109,937 € |