


| Kód produktu: | LAK-06-B51-CGA-X1 |
| Dodavatel: | Triton |
| Cena s DPH: | 3 360,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 777,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Výroba 4-7 týdnů |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 12 kg |
| Materiál: | Dřevo/Kov |
| Barva: | Bříza |
| Výška: | 615 mm |
| Šířka: | 560 mm |
| Hloubka: | 125 mm |
Skříňka z laminované dřevotřísky v dekoru Bříza slouží k úschově klíčů. Háčky na zadní ocelové desce jsou vyrobeny z ocelového plechu RAL 7035. Uzamykání skříňky je zajištěno cylindricky?m zámkem.
Provedení: lamino Bříza
Počet háčků: 100 ks (5 x řada po 20 ks)
| Cena bez DPH: | 3 562,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 310,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 211,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 675,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 99,00 Kč |
| Cena s DPH | 119,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 042,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 680,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 631,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 973,51 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 920,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 533,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 920,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 533,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 815,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 616,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 014,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 646,94 Kč |
| Cena bez DPH: | 99,00 Kč |
| Cena s DPH | 119,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 139,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 588,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 99,00 Kč |
| Cena s DPH | 119,79 Kč |