








| Kód produktu: | USMS0D00A2 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 1 500,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 240,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 2,09 kg |
| Rozměr prospektu: | A2 (420x594) mm |
| Barva konstrukce: | Broušená Stříbrná |
| Výška: | 654 mm |
| Šířka: | 480 mm |
| Hloubka: | 29 mm |
| Tloušťka: | 3 mm |
| Formát: | A2 |
| Umístění: | Na stěnu |
Bezrámové distanční pexi rámečky na stěnu
Informační tabulky k označení například jako směrové orientační cedulky, jmenovky ke kancelářím, nouzové východy, únikové plány, veřejné informace a další.
| Cena bez DPH: | 302,00 Kč |
| Cena s DPH | 365,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 192,00 Kč |
| Cena s DPH | 232,32 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 755,00 Kč |
| Cena s DPH | 11 803,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 962,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 374,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 166,00 Kč |
| Cena s DPH | 200,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 385,00 Kč |
| Cena s DPH | 465,85 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 550,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 875,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 550,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 875,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 550,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 875,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 060,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 282,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 175,00 Kč |
| Cena s DPH | 211,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 240,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 710,40 Kč |