





| Kód produktu: | PMPBARROYALCH |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 50,974 € |
| Cena bez DPH: | 42,127 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | na dotaz |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 7,5 kg |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Chromová |
| Výška: | 970 mm |
| Průměr: | 320 mm |
| Umístění: | Na zem |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 42,127 € | 50,974 € | ||
| 8 + | 40,033 € | 48,440 € | ||
| 20 + | 37,898 € | 45,856 € | ||
| 40 + | 35,804 € | 43,323 € |
Bariéra, chromový sloupek BARRIER ROYAL POST pro uchycení vymezovacího lana
V nabídce varianty s kónickou hlavou, kulatou hlavou, Chromované, zlaté provedení.
Lanové chromované bariéry slouží pro zabezpečení proti nežádoucímu vstupu osob do vyhrazeného prostoru.
Jednoduché zachycení provazu. Šňůra s pochromovanými či mosaznými koncovými háky na zavěšení na nohu. Provaz je dostupný ve více barvách Červená, Bronz, Modrá a Černá.
Bariéra je vhodná například před restaurace, hotely, výstaviště, muzea, autosalony a pod.
Poznámka: vnitřní závaží může jevit na povrchu známky lehké koroze. Toto nemá vliv na užití a lze pokud je to žádoucí lehce odstranit například smirkovým papírem. Toto závaží je jinak skryté pod poklicí a není vidět.
| Cena bez DPH: | 33,669 € |
| Cena s DPH | 40,739 € |
| Cena bez DPH: | 33,669 € |
| Cena s DPH | 40,739 € |
| Cena bez DPH: | 78,916 € |
| Cena s DPH | 95,488 € |
| Cena bez DPH: | 13,303 € |
| Cena s DPH | 16,097 € |
| Cena bez DPH: | 39,786 € |
| Cena s DPH | 48,142 € |
| Cena bez DPH: | 13,303 € |
| Cena s DPH | 16,097 € |
| Cena bez DPH: | 19,216 € |
| Cena s DPH | 23,251 € |
| Cena bez DPH: | 19,216 € |
| Cena s DPH | 23,251 € |
| Cena bez DPH: | 24,102 € |
| Cena s DPH | 29,163 € |
| Cena bez DPH: | 13,303 € |
| Cena s DPH | 16,097 € |
| Cena bez DPH: | 28,085 € |
| Cena s DPH | 33,982 € |
| Cena bez DPH: | 10,840 € |
| Cena s DPH | 13,116 € |