





| Kód produktu: | PMPBARROYALCH |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 1 241,46 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 026,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | na dotaz |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 7,5 kg |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Chromová |
| Výška: | 970 mm |
| Průměr: | 320 mm |
| Umístění: | Na zem |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 1 026,00 Kč | 1 241,46 Kč | ||
| 8 + | 975,00 Kč | 1 179,75 Kč | ||
| 20 + | 923,00 Kč | 1 116,83 Kč | ||
| 40 + | 872,00 Kč | 1 055,12 Kč |
Bariéra, chromový sloupek BARRIER ROYAL POST pro uchycení vymezovacího lana
V nabídce varianty s kónickou hlavou, kulatou hlavou, Chromované, zlaté provedení.
Lanové chromované bariéry slouží pro zabezpečení proti nežádoucímu vstupu osob do vyhrazeného prostoru.
Jednoduché zachycení provazu. Šňůra s pochromovanými či mosaznými koncovými háky na zavěšení na nohu. Provaz je dostupný ve více barvách Červená, Bronz, Modrá a Černá.
Bariéra je vhodná například před restaurace, hotely, výstaviště, muzea, autosalony a pod.
Poznámka: vnitřní závaží může jevit na povrchu známky lehké koroze. Toto nemá vliv na užití a lze pokud je to žádoucí lehce odstranit například smirkovým papírem. Toto závaží je jinak skryté pod poklicí a není vidět.
| Cena bez DPH: | 468,00 Kč |
| Cena s DPH | 566,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 820,00 Kč |
| Cena s DPH | 992,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 468,00 Kč |
| Cena s DPH | 566,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 820,00 Kč |
| Cena s DPH | 992,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 969,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 172,49 Kč |
| Cena bez DPH: | 264,00 Kč |
| Cena s DPH | 319,44 Kč |
| Cena bez DPH: | 969,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 172,49 Kč |
| Cena bez DPH: | 468,00 Kč |
| Cena s DPH | 566,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 074,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 299,54 Kč |
| Cena bez DPH: | 587,00 Kč |
| Cena s DPH | 710,27 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 032,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 248,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 684,00 Kč |
| Cena s DPH | 827,64 Kč |