






| Kód produktu: | SWINGPROLTSA0 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 228,440 € |
| Cena bez DPH: | 188,793 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 2 ks |
| Hmotnost Netto: | 14,8 kg |
| Voděvzdorná úprava: | Ano |
| Rozměr prospektu: | A0 (841x1189) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 815x1164 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Materiál: | Hliník |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 1527 mm |
| Šířka: | 890 mm |
| Hloubka: | 1420 mm |
| Formát: | A0 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| Provedení: | Bezpečnostní roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 188,793 € | 228,440 € | ||
| 5 + | 179,351 € | 217,015 € | ||
| 10 + | 169,910 € | 205,591 € | ||
| 20 + | 162,356 € | 196,451 € |
Venkovní stojan Windtalker SwingPro Lite na plakát formátu A0
Nejprodávanější řešení oboustranného venkovního zákaznického poutače na celém světě.
Stříbrný zaklapávací rám široký 32 mm o hloubce pouhých 27 mm, pro vložení plakátu z obou stran s uchycením na pružinách. Bezpečnostní rohy rámů zajišťují dostatečnou bezpečnost na cestě.
Stojany jsou určeny jak pro venkovní použití, tak i pro interiéry.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 176,026 € |
| Cena s DPH | 212,992 € |
| Cena bez DPH: | 181,732 € |
| Cena s DPH | 219,896 € |
| Cena bez DPH: | 238,875 € |
| Cena s DPH | 289,039 € |
| Cena bez DPH: | 185,304 € |
| Cena s DPH | 224,218 € |