











| Kód produktu: | UCV355N0A3 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 34,785 € |
| Cena bez DPH: | 28,748 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání 5-6 týdnů |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 0,9945 kg |
| Voděvzdorná úprava: | IP 55 |
| Rozměr prospektu: | A3 (297x420) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 293x416 mm |
| Materiál: | Hliník/Plast |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 486 mm |
| Šířka: | 363 mm |
| Hloubka: | 17 mm |
| Formát: | A3 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| Provedení: | Uzamykatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 28,748 € | 34,785 € | ||
| 5 + | 27,595 € | 33,390 € | ||
| 10 + | 26,730 € | 32,343 € | ||
| 25 + | 25,865 € | 31,297 € |
Uzamykatelný voděodolný hliníkový Clip rám na stěnu formátu A3 profil rámu 35 mm - Stříbrný
Klaprám je ve stříbrné barvě s povrchovou úpravou Elox, rám je standardně vybaven plastovou zadní stěnou a krycí antireflexní fólií
s ochranou proti UV záření. Výměna motivů se provádí jednoduchým odklopením
profilů a vložením plakátu pod fólii, Čtyřstranný klaprám se postupně otevírá,
poslední díl je uzamčen před nežádoucím otevřením třetí osobou a to za pomocí
imbusového klíče.
Rám na plakáty je určen pro zavěšení v interiéru i
Exteriéru.
Hliníkový rám lze zavěsit jak vertikálně, tak horizontálně a to pomocí předvrtaných otvorů v lištách.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 42,216 € |
| Cena s DPH | 51,081 € |
| Cena bez DPH: | 37,562 € |
| Cena s DPH | 45,450 € |
| Cena bez DPH: | 23,476 € |
| Cena s DPH | 28,406 € |
| Cena bez DPH: | 51,647 € |
| Cena s DPH | 62,493 € |
| Cena bez DPH: | 29,366 € |
| Cena s DPH | 35,533 € |
| Cena bez DPH: | 15,321 € |
| Cena s DPH | 18,539 € |
| Cena bez DPH: | 82,949 € |
| Cena s DPH | 100,368 € |
| Cena bez DPH: | 20,881 € |
| Cena s DPH | 25,266 € |