| Kód produktu: | TB 60x200 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 29,803 € |
| Cena bez DPH: | 24,631 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 5 dnů |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 2 kg |
| Výška: | 2000 mm |
| Šířka: | 600 mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 24,631 € | 29,803 € | ||
| 10 + | 23,399 € | 28,313 € | ||
| 20 + | 22,167 € | 26,823 € | ||
| 50 + | 21,182 € | 25,631 € |
Zajišťujeme vysoce kvalitní tisk bannerů pro reklamní stojany Banner display a Roll Up stojany.
Grafiku je nutné dodat ve velikosti 1:1 v minimálním rozlišení 100dpi (nejlépe 300dpi), bez spadávky. Pro bannery do Roll up stojanů je nutné ve spodní části přidat 20cm, které přijdou předvinout do základny.
Termín výroby tištěného banneru je 3 pracovní dny.
| Cena bez DPH: | 46,182 € |
| Cena s DPH | 55,881 € |
| Cena bez DPH: | 41,872 € |
| Cena s DPH | 50,665 € |
| Cena bez DPH: | 51,724 € |
| Cena s DPH | 62,586 € |
| Cena bez DPH: | 46,552 € |
| Cena s DPH | 56,328 € |
| Cena bez DPH: | 33,867 € |
| Cena s DPH | 40,979 € |