










| Kód produktu: | UWFBM01432 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 1 752,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 448,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 2 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 4,2 kg |
| Materiál: | Dřevo |
| Barva: | Tmavě hnědá |
| Výška: | 200 mm |
| Šířka: | 810 mm |
| Hloubka: | 355 mm |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 1 448,00 Kč | 1 752,08 Kč | ||
| 5 + | 1 376,00 Kč | 1 664,96 Kč | ||
| 10 + | 1 303,00 Kč | 1 576,63 Kč | ||
| 25 + | 1 245,00 Kč | 1 506,45 Kč |
Skládací dřevěný truhlík 810x355x200 mm - Tmavě hnědý
Dřevěný box je vyroben z borovicového dřeva, které je jedním z nejsilnějších dřevin používaných pro nábytek
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 2 232,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 700,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 916,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 528,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 763,00 Kč |
| Cena s DPH | 923,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 284,00 Kč |
| Cena s DPH | 343,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 550,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 875,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 475,00 Kč |
| Cena s DPH | 574,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 366,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 652,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 356,00 Kč |
| Cena s DPH | 430,76 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 237,25 Kč |
| Cena s DPH | 2 707,07 Kč |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 3 609,43 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 062,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 495,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 517,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 045,57 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 550,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 875,50 Kč |