

| Kód produktu: | KRA0G32B1 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 99,890 € |
| Cena bez DPH: | 82,553 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 44 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 7,12 kg |
| Rozměr prospektu: | A0 (841x1189) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 823x1171 mm |
| Specifikace: | s protipožární certifikací B1 |
| Materiál: | Hliník |
| Typ zadní stěny: | Plech |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Výška: | 1234 mm |
| Šířka: | 886 mm |
| Hloubka: | 20 mm |
| Formát: | A0 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Provedení: | Ostrý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 82,553 € | 99,890 € | ||
| 10 + | 78,407 € | 94,873 € | ||
| 20 + | 74,302 € | 89,906 € | ||
| 50 + | 70,977 € | 85,882 € |
Zaklapávací rám s protipožární certifikací B1 formátu A0 (841x1189mm) z 32 mm profilu s ostrým rohem.
Odolnost vůči ohni - klaprám má protipožární certifikaci dle EN 13501-1: B1 / třída C. Určeno pro použití např. ve školách, veřejných budovách místních úřadech apod
Klaprám je ve stříbrné barvě s povrchovou úpravou Elox, rám je standardně vybaven nárazuvzdornou plechovou zadní stěnou a krycí antireflexní fólií s ochranou proti UV záření. Výměna motivů se provádí jednoduchým odklopením profilů a vložením plakátu pod fólii.
Rám na plakáty je určen pro zavěšení v interiéru, či po vložení voděvzdorné kapsy i do exteriéru.
Hliníkový rám lze zavěsit jak vertikálně, tak horizontálně a to pomocí předvrtaných otvorů v lištách.
Možnost na zakázku objednávat rámy v různých barvách stupnice RAL a atypických rozměrech.
| Cena bez DPH: | 24,384 € |
| Cena s DPH | 29,505 € |
| Cena bez DPH: | 13,136 € |
| Cena s DPH | 15,895 € |
| Cena bez DPH: | 28,571 € |
| Cena s DPH | 34,571 € |
| Cena bez DPH: | 65,722 € |
| Cena s DPH | 79,524 € |
| Cena bez DPH: | 18,883 € |
| Cena s DPH | 22,849 € |
| Cena bez DPH: | 24,672 € |
| Cena s DPH | 29,853 € |
| Cena bez DPH: | 34,195 € |
| Cena s DPH | 41,376 € |
| Cena bez DPH: | 32,512 € |
| Cena s DPH | 39,340 € |
| Cena bez DPH: | 22,865 € |
| Cena s DPH | 27,667 € |
| Cena bez DPH: | 18,309 € |
| Cena s DPH | 22,154 € |
| Cena bez DPH: | 27,791 € |
| Cena s DPH | 33,628 € |
| Cena bez DPH: | 28,695 € |
| Cena s DPH | 34,720 € |
| Cena bez DPH: | 80,255 € |
| Cena s DPH | 97,108 € |
| Cena bez DPH: | 56,034 € |
| Cena s DPH | 67,802 € |
| Cena bez DPH: | 82,594 € |
| Cena s DPH | 99,939 € |