









| Kód produktu: | SCS9xA4C7016JS |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 7 117,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 882,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 30 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 9,33 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 660x922 mm |
| Barva: | Antracit |
| Výška: | 1004 mm |
| Šířka: | 741 mm |
| Hloubka: | 23 mm |
| Kapacita: | 9x A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Akrylové plexisko 3mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 5 882,00 Kč | 7 117,22 Kč | ||
| 5 + | 5 588,00 Kč | 6 761,48 Kč | ||
| 10 + | 5 294,00 Kč | 6 405,74 Kč | ||
| 20 + | 5 059,00 Kč | 6 121,39 Kč |
Interiérová / Venkovní vitrína pro prospekty 9xA4
Vitrína s masivním hliníkovým rámem v barevném provedení Antracit s jemnou strukturou. Je vybavená odolným plexisklem s UV filtrem. Lakovaná magnetická zadní stěna vhodná k popisování. Ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, reklamních plakátů a jiných sdělení. Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení.
Vitrína vhodná pro vnitřní použití nebo venku pod střechou (krytý prostor)
| Cena bez DPH: | 8 861,00 Kč |
| Cena s DPH | 10 721,81 Kč |
| Cena bez DPH: | 799,00 Kč |
| Cena s DPH | 966,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 810,00 Kč |
| Cena s DPH | 980,10 Kč |
| Cena bez DPH: | 22 804,00 Kč |
| Cena s DPH | 27 592,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 198,00 Kč |
| Cena s DPH | 239,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 374,00 Kč |
| Cena s DPH | 452,54 Kč |
| Cena bez DPH: | 13 003,00 Kč |
| Cena s DPH | 15 733,63 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 577,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 908,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 023,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 237,83 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 039,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 097,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 993,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 411,53 Kč |
| Cena bez DPH: | 506,00 Kč |
| Cena s DPH | 612,26 Kč |