








| Kód produktu: | SCSLG8xA4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 254,760 € |
| Cena bez DPH: | 210,546 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 42 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 11,04 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 880x615 mm |
| Specifikace: | s protipožární certifikací B1 |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | ano |
| Výška: | 641 mm |
| Šířka: | 906 mm |
| Hloubka: | 50 mm |
| Typ dveří: | Posuvné |
| Kapacita: | 8x A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Ne |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Bezpečnostní ESG sklo 4mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 210,546 € | 254,760 € | ||
| 5 + | 200,000 € | 242,000 € | ||
| 10 + | 189,454 € | 229,240 € | ||
| 20 + | 181,042 € | 219,061 € |
| Cena bez DPH: | 335,248 € |
| Cena s DPH | 405,650 € |
| Cena bez DPH: | 187,936 € |
| Cena s DPH | 227,403 € |
| Cena bez DPH: | 412,721 € |
| Cena s DPH | 499,392 € |
| Cena bez DPH: | 309,561 € |
| Cena s DPH | 374,569 € |
| Cena bez DPH: | 202,011 € |
| Cena s DPH | 244,433 € |
| Cena bez DPH: | 307,591 € |
| Cena s DPH | 372,185 € |
| Cena bez DPH: | 384,941 € |
| Cena s DPH | 465,778 € |
| Cena bez DPH: | 191,998 € |
| Cena s DPH | 232,318 € |
| Cena bez DPH: | 171,645 € |
| Cena s DPH | 207,691 € |
| Cena bez DPH: | 269,430 € |
| Cena s DPH | 326,010 € |
| Cena bez DPH: | 233,443 € |
| Cena s DPH | 282,466 € |
| Cena bez DPH: | 279,483 € |
| Cena s DPH | 338,174 € |