





| Kód produktu: | TCHBLBA5 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 13,654 € |
| Cena bez DPH: | 11,284 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 215 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,4 kg |
| Rozměr prospektu: | A5 (148x210) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 148x210 mm |
| Materiál: | Dřevo/Plast |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ne |
| Barva: | Teak |
| Výška: | 230 mm |
| Šířka: | 200 mm |
| Hloubka: | 60 mm |
| Formát: | A5 |
| Umístění: | Na stůl |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 11,284 € | 13,654 € | ||
| 10 + | 10,710 € | 12,959 € | ||
| 20 + | 10,135 € | 12,264 € | ||
| 50 + | 9,684 € | 11,718 € |
Oboustranný Dřevěný popisovatelný menu stojánek A5 z dubového dřeva barvy světle hnědá.
Barvené tvrdé dřevo s ochranným matným lakem a černým popisovatelným panelem z HPL laminátu.
Vysoce odolný materiál vůči povětrnostním vlivům. Vhodné pro umístění jak do interiéru tak i na venkovní užití. Možno popisovat křídovými fixami i klasickou křídou.
| Cena bez DPH: | 2,585 € |
| Cena s DPH | 3,128 € |
| Cena bez DPH: | 20,845 € |
| Cena s DPH | 25,223 € |
| Cena bez DPH: | 7,345 € |
| Cena s DPH | 8,888 € |
| Cena bez DPH: | 14,608 € |
| Cena s DPH | 17,676 € |
| Cena bez DPH: | 3,160 € |
| Cena s DPH | 3,823 € |
| Cena bez DPH: | 6,278 € |
| Cena s DPH | 7,597 € |
| Cena bez DPH: | 33,894 € |
| Cena s DPH | 41,012 € |
| Cena bez DPH: | 14,280 € |
| Cena s DPH | 17,279 € |
| Cena bez DPH: | 9,807 € |
| Cena s DPH | 11,867 € |
| Cena bez DPH: | 9,192 € |
| Cena s DPH | 11,122 € |
| Cena bez DPH: | 14,608 € |
| Cena s DPH | 17,676 € |
| Cena bez DPH: | 10,176 € |
| Cena s DPH | 12,314 € |