

| Kód produktu: | UYUP070000 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 57,321 € |
| Cena bez DPH: | 47,373 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 1,6 kg |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 270 mm |
| Hloubka: | 120 mm |
| Délka: | 900 mm |
Černá Transportní taška pro produkty do délky 80 cm
Transportní tašky slouží k jednoduchému přenášení produktu a zároveň fungují jako obal zabraňující poškození.
Odnosně tašky působí na zákazníka esteticky.
Vhodné pro Výškově stavitelný Smart Roll Up Oboustranný - 80.
Vnitřní prostor: 880x220x100 mm
| Cena bez DPH: | 33,456 € |
| Cena s DPH | 40,482 € |
| Cena bez DPH: | 53,366 € |
| Cena s DPH | 64,573 € |
| Cena bez DPH: | 23,810 € |
| Cena s DPH | 28,810 € |
| Cena bez DPH: | 28,612 € |
| Cena s DPH | 34,621 € |
| Cena bez DPH: | 66,420 € |
| Cena s DPH | 80,369 € |
| Cena bez DPH: | 61,494 € |
| Cena s DPH | 74,408 € |
| Cena bez DPH: | 64,778 € |
| Cena s DPH | 78,382 € |
| Cena bez DPH: | 22,167 € |
| Cena s DPH | 26,823 € |
| Cena bez DPH: | 32,759 € |
| Cena s DPH | 39,638 € |
| Cena bez DPH: | 45,649 € |
| Cena s DPH | 55,235 € |
| Cena bez DPH: | 36,125 € |
| Cena s DPH | 43,711 € |