





| Kód produktu: | PMPBARROYALG |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 50,963 € |
| Cena bez DPH: | 42,118 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | na dotaz |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 7,5 kg |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Zlatá |
| Výška: | 970 mm |
| Průměr: | 320 mm |
| Umístění: | Na zem |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 42,118 € | 50,963 € | ||
| 8 + | 40,025 € | 48,430 € | ||
| 20 + | 37,890 € | 45,847 € | ||
| 40 + | 35,796 € | 43,314 € |
Bariéra, zlatý sloupek BARRIER ROYAL POST pro uchycení vymezovacího lana
V nabídce varianty s kónickou hlavou, kulatou hlavou, Chromované, zlaté provedení.
Lanové chromované bariéry slouží pro zabezpečení proti nežádoucímu vstupu osob do vyhrazeného prostoru.
Jednoduché zachycení provazu. Šňůra s pochromovanými či mosaznými koncovými háky na zavěšení na nohu. Provaz je dostupný ve více barvách Červená, Bronz, Modrá a Černá.
Bariéra je vhodná například před restaurace, hotely, výstaviště, muzea, autosalony a pod.
Poznámka: vnitřní závaží může jevit na povrchu známky lehké koroze. Toto nemá vliv na užití a lze pokud je to žádoucí lehce odstranit například smirkovým papírem. Toto závaží je jinak skryté pod poklicí a není vidět.
| Cena bez DPH: | 19,212 € |
| Cena s DPH | 23,246 € |
| Cena bez DPH: | 86,741 € |
| Cena s DPH | 104,956 € |
| Cena bez DPH: | 19,212 € |
| Cena s DPH | 23,246 € |
| Cena bez DPH: | 42,365 € |
| Cena s DPH | 51,261 € |
| Cena bez DPH: | 13,300 € |
| Cena s DPH | 16,094 € |
| Cena bez DPH: | 13,300 € |
| Cena s DPH | 16,094 € |
| Cena bez DPH: | 13,300 € |
| Cena s DPH | 16,094 € |
| Cena bez DPH: | 13,300 € |
| Cena s DPH | 16,094 € |
| Cena bez DPH: | 78,900 € |
| Cena s DPH | 95,469 € |
| Cena bez DPH: | 10,837 € |
| Cena s DPH | 13,113 € |
| Cena bez DPH: | 24,097 € |
| Cena s DPH | 29,157 € |
| Cena bez DPH: | 33,662 € |
| Cena s DPH | 40,731 € |