







| Kód produktu: | ULH35TN0B0 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 1 003,863 € |
| Cena bez DPH: | 829,639 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání 6-7 týdnů |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 21,6 kg |
| Voděvzdorná úprava: | IP 65 |
| Rozměr prospektu: | B0 (1000x1400) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 991x1391 mm |
| Specifikace: | 1000-1200 LUX |
| Zdroj světla: | LED |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 1461 mm |
| Šířka: | 1061 mm |
| Hloubka: | 30 mm |
| Formát: | B0 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 829,639 € | 1 003,863 € | ||
| 5 + | 788,177 € | 953,695 € | ||
| 10 + | 746,675 € | 903,477 € | ||
| 25 + | 713,506 € | 863,342 € |
Voděodolný venkovní nástěnný světelný rám na plakáty - Smart Ledbox s profily 35 mm - Uzamykatelný
| Cena bez DPH: | 445,772 € |
| Cena s DPH | 539,384 € |
| Cena bez DPH: | 322,824 € |
| Cena s DPH | 390,617 € |
| Cena bez DPH: | 236,084 € |
| Cena s DPH | 285,661 € |
| Cena bez DPH: | 570,320 € |
| Cena s DPH | 690,087 € |
| Cena bez DPH: | 646,921 € |
| Cena s DPH | 782,775 € |
| Cena bez DPH: | 188,834 € |
| Cena s DPH | 228,489 € |
| Cena bez DPH: | 389,122 € |
| Cena s DPH | 470,837 € |