







| Kód produktu: | UFSL120100 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 13,864 € |
| Cena bez DPH: | 11,458 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 6 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,3 kg |
| Výška: | 160 mm |
| Šířka: | 350 mm |
| Hloubka: | 3 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 11,458 € | 13,864 € | ||
| 10 + | 10,883 € | 13,168 € | ||
| 25 + | 10,308 € | 12,473 € | ||
| 50 + | 9,856 € | 11,926 € |
| Cena bez DPH: | 21,232 € |
| Cena s DPH | 25,691 € |
| Cena bez DPH: | 32,690 € |
| Cena s DPH | 39,555 € |
| Cena bez DPH: | 33,799 € |
| Cena s DPH | 40,897 € |
| Cena bez DPH: | 31,335 € |
| Cena s DPH | 37,915 € |
| Cena bez DPH: | 150,924 € |
| Cena s DPH | 182,618 € |
| Cena bez DPH: | 45,996 € |
| Cena s DPH | 55,655 € |
| Cena bez DPH: | 19,713 € |
| Cena s DPH | 23,852 € |
| Cena bez DPH: | 29,199 € |
| Cena s DPH | 35,331 € |
| Cena bez DPH: | 155,975 € |
| Cena s DPH | 188,730 € |
| Cena bez DPH: | 38,111 € |
| Cena s DPH | 46,114 € |
| Cena bez DPH: | 32,813 € |
| Cena s DPH | 39,704 € |
| Cena bez DPH: | 50,144 € |
| Cena s DPH | 60,674 € |