






| Kód produktu: | UCUMBN00A3 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 125,721 € |
| Cena bez DPH: | 103,901 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 3,8 kg |
| Rozměr prospektu: | A3 (297x420) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 279x402 mm |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 1212-1262 mm |
| Šířka: | 450 mm |
| Průměr: | 358 mm |
| Formát: | A3 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | ne |
| Provedení: | Oblý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 103,901 € | 125,721 € | ||
| 5 + | 98,727 € | 119,460 € | ||
| 10 + | 93,511 € | 113,149 € | ||
| 20 + | 89,363 € | 108,130 € |
Stojan se zakřiveným podstavcem Curved Menuboard se stříbrným rámem s oblým rohem A3
Uchycení rámečku s profilem 25mm dovoluje natočení do horizontální i vertikální
polohy.
V nabídce tohoto produktu jsou velikosti A4 a A3, plus variace s ostrým, nebo oblým rohem, či vairanta v černém provedení s ostrým rohem rámečku.
Vhodný například před vozy v autosalonu, na výstaviště, do muzea,
do hotelových, či restauračních hal apod.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 214,456 € |
| Cena s DPH | 259,492 € |
| Cena bez DPH: | 66,324 € |
| Cena s DPH | 80,253 € |
| Cena bez DPH: | 273,470 € |
| Cena s DPH | 330,899 € |
| Cena bez DPH: | 109,405 € |
| Cena s DPH | 132,379 € |
| Cena bez DPH: | 149,692 € |
| Cena s DPH | 181,127 € |
| Cena bez DPH: | 66,858 € |
| Cena s DPH | 80,899 € |
| Cena bez DPH: | 82,300 € |
| Cena s DPH | 99,583 € |
| Cena bez DPH: | 223,368 € |
| Cena s DPH | 270,275 € |
| Cena bez DPH: | 81,766 € |
| Cena s DPH | 98,937 € |
| Cena bez DPH: | 166,324 € |
| Cena s DPH | 201,253 € |
| Cena bez DPH: | 66,324 € |
| Cena s DPH | 80,253 € |
| Cena bez DPH: | 74,990 € |
| Cena s DPH | 90,738 € |