






| Kód produktu: | UCUMBN00A3 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 3 061,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 530,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 3,8 kg |
| Rozměr prospektu: | A3 (297x420) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 279x402 mm |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 1212-1262 mm |
| Šířka: | 450 mm |
| Průměr: | 358 mm |
| Formát: | A3 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | ne |
| Provedení: | Oblý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 2 530,00 Kč | 3 061,30 Kč | ||
| 5 + | 2 404,00 Kč | 2 908,84 Kč | ||
| 10 + | 2 277,00 Kč | 2 755,17 Kč | ||
| 20 + | 2 176,00 Kč | 2 632,96 Kč |
Stojan se zakřiveným podstavcem Curved Menuboard se stříbrným rámem s oblým rohem A3
Uchycení rámečku s profilem 25mm dovoluje natočení do horizontální i vertikální
polohy.
V nabídce tohoto produktu jsou velikosti A4 a A3, plus variace s ostrým, nebo oblým rohem, či vairanta v černém provedení s ostrým rohem rámečku.
Vhodný například před vozy v autosalonu, na výstaviště, do muzea,
do hotelových, či restauračních hal apod.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 5 222,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 318,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 496,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 810,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 421,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 139,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 736,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 100,56 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 991,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 409,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 922,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 325,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 442,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 584,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 812,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 192,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 099,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 539,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 204,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 666,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 858,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 248,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 628,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 969,88 Kč |