


| Kód produktu: | CHBBL60x80 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 1 298,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 073,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 160 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 4,3 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 520x720 mm |
| Materiál: | Dřevo |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ne |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 800 mm |
| Šířka: | 600 mm |
| Hloubka: | 20 mm |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 1 073,00 Kč | 1 298,33 Kč | ||
| 10 + | 1 020,00 Kč | 1 234,20 Kč | ||
| 20 + | 966,00 Kč | 1 168,86 Kč | ||
| 50 + | 923,00 Kč | 1 116,83 Kč |
Dřevěná Křídová tabule formátu 60x80cm s rámem tloušťky 40x20mm z dubového dřeva barvy Černý lak.
Vysoce odolný materiál vůči povětrnostním vlivům. Vhodné pro umístění jak do interiéru tak i na venkovní užití. Možno popisovat křídovými fixami i klasickou křídou.
| Cena bez DPH: | 1 890,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 286,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 240,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 710,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 318,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 804,78 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 130,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 367,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 130,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 367,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 175,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 631,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 734,00 Kč |
| Cena s DPH | 888,14 Kč |
| Cena bez DPH: | 338,00 Kč |
| Cena s DPH | 408,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 411,00 Kč |
| Cena s DPH | 497,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 840,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 016,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 497,00 Kč |
| Cena s DPH | 601,37 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 802,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 600,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 801,00 Kč |
| Cena s DPH | 969,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 328,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 606,88 Kč |
| Cena bez DPH: | 12 116,00 Kč |
| Cena s DPH | 14 660,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 11 005,00 Kč |
| Cena s DPH | 13 316,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 376,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 664,96 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 581,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 913,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 735,00 Kč |
| Cena s DPH | 889,35 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 972,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 016,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 928,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 332,88 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 442,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 744,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 923,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 956,83 Kč |