











| Kód produktu: | SCTE6xA4PHC7016JS |
| Cena s DPH: | 7 746,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 402,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 4 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 12,7 kg |
| Voděvzdorná úprava: | IP 56 |
| Viditelný rozměr prospektu: | 648x603 mm |
| Specifikace: | s protipožární certifikací B1 |
| Barva: | Antracit |
| Výška: | 705 mm |
| Šířka: | 750 mm |
| Hloubka: | 40 mm |
| Kapacita: | 6x A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Bezpečnostní ESG sklo 4mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 6 402,00 Kč | 7 746,42 Kč | ||
| 5 + | 6 081,00 Kč | 7 358,01 Kč | ||
| 10 + | 5 761,00 Kč | 6 970,81 Kč | ||
| 20 + | 5 505,00 Kč | 6 661,05 Kč |
SCT - Premium Slim venkovní vitrína pro prospekty 6xA4 - Antracit
Vitrína s hliníkovým rámem v trendové Antracitové barvě na externí využití.
Zadní, bíle lakovaná magnetická stěna s možností popisování speciálními fixy.
Vitrína je odolná proti vodě a prachu
s certifikací IP56
Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení s dvěma přiloženými klíči.
Vitrína ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, plakátů a jiných sdělení.
| Cena bez DPH: | 4 321,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 228,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 13 497,00 Kč |
| Cena s DPH | 16 331,37 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 628,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 969,88 Kč |
| Cena bez DPH: | 784,00 Kč |
| Cena s DPH | 948,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 846,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 023,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 458,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 604,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 13 318,00 Kč |
| Cena s DPH | 16 114,78 Kč |
| Cena bez DPH: | 207,00 Kč |
| Cena s DPH | 250,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 810,00 Kč |
| Cena s DPH | 980,10 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 039,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 677,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 799,00 Kč |
| Cena s DPH | 966,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 588,00 Kč |
| Cena s DPH | 711,48 Kč |