











| Kód produktu: | SCTE6xA4PHC7016JS |
| Cena s DPH: | 318,980 € |
| Cena bez DPH: | 263,620 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 4 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 12,7 kg |
| Voděvzdorná úprava: | IP 56 |
| Viditelný rozměr prospektu: | 648x603 mm |
| Specifikace: | s protipožární certifikací B1 |
| Barva: | Antracit |
| Výška: | 705 mm |
| Šířka: | 750 mm |
| Hloubka: | 40 mm |
| Kapacita: | 6x A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Bezpečnostní ESG sklo 4mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 263,620 € | 318,980 € | ||
| 5 + | 250,401 € | 302,986 € | ||
| 10 + | 237,225 € | 287,042 € | ||
| 20 + | 226,683 € | 274,287 € |
SCT - Premium Slim venkovní vitrína pro prospekty 6xA4 - Antracit
Vitrína s hliníkovým rámem v trendové Antracitové barvě na externí využití.
Zadní, bíle lakovaná magnetická stěna s možností popisování speciálními fixy.
Vitrína je odolná proti vodě a prachu
s certifikací IP56
Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení s dvěma přiloženými klíči.
Vitrína ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, plakátů a jiných sdělení.
| Cena bez DPH: | 154,087 € |
| Cena s DPH | 186,445 € |
| Cena bez DPH: | 185,094 € |
| Cena s DPH | 223,963 € |
| Cena bez DPH: | 225,242 € |
| Cena s DPH | 272,543 € |
| Cena bez DPH: | 15,400 € |
| Cena s DPH | 18,635 € |
| Cena bez DPH: | 136,298 € |
| Cena s DPH | 164,921 € |
| Cena bez DPH: | 155,487 € |
| Cena s DPH | 188,139 € |
| Cena bez DPH: | 12,436 € |
| Cena s DPH | 15,047 € |
| Cena bez DPH: | 36,895 € |
| Cena s DPH | 44,643 € |
| Cena bez DPH: | 414,165 € |
| Cena s DPH | 501,140 € |
| Cena bez DPH: | 16,636 € |
| Cena s DPH | 20,129 € |
| Cena bez DPH: | 164,587 € |
| Cena s DPH | 199,151 € |
| Cena bez DPH: | 328,927 € |
| Cena s DPH | 398,002 € |