


| Kód produktu: | CHBLB70x90 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 67,734 € |
| Cena bez DPH: | 55,979 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 147 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 5,5 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 620x820 mm |
| Materiál: | Dřevo |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ne |
| Barva: | Teak |
| Výška: | 900 mm |
| Šířka: | 700 mm |
| Hloubka: | 20 mm |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 55,979 € | 67,734 € | ||
| 10 + | 53,180 € | 64,347 € | ||
| 20 + | 50,381 € | 60,961 € | ||
| 50 + | 48,158 € | 58,271 € |
Dřevěná Křídová tabule formátu 70x90cm s rámem tloušťky 40x20mm z dubového dřeva barvy světle hnědá.
Vysoce odolný materiál vůči povětrnostním vlivům. Vhodné pro umístění jak do interiéru tak i na venkovní užití. Možno popisovat křídovými fixami i klasickou křídou.
| Cena bez DPH: | 72,114 € |
| Cena s DPH | 87,257 € |
| Cena bez DPH: | 77,629 € |
| Cena s DPH | 93,931 € |
| Cena bez DPH: | 92,200 € |
| Cena s DPH | 111,562 € |
| Cena bez DPH: | 95,411 € |
| Cena s DPH | 115,447 € |
| Cena bez DPH: | 46,512 € |
| Cena s DPH | 56,279 € |
| Cena bez DPH: | 46,512 € |
| Cena s DPH | 56,279 € |
| Cena bez DPH: | 92,200 € |
| Cena s DPH | 111,562 € |
| Cena bez DPH: | 24,079 € |
| Cena s DPH | 29,136 € |
| Cena bez DPH: | 29,306 € |
| Cena s DPH | 35,461 € |
| Cena bez DPH: | 13,912 € |
| Cena s DPH | 16,834 € |
| Cena bez DPH: | 16,917 € |
| Cena s DPH | 20,470 € |
| Cena bez DPH: | 34,575 € |
| Cena s DPH | 41,836 € |
| Cena bez DPH: | 105,125 € |
| Cena s DPH | 127,201 € |
| Cena bez DPH: | 283,268 € |
| Cena s DPH | 342,754 € |
| Cena bez DPH: | 27,907 € |
| Cena s DPH | 33,767 € |
| Cena bez DPH: | 164,519 € |
| Cena s DPH | 199,069 € |
| Cena bez DPH: | 11,319 € |
| Cena s DPH | 13,696 € |
| Cena bez DPH: | 3,095 € |
| Cena s DPH | 3,745 € |
| Cena bez DPH: | 8,068 € |
| Cena s DPH | 9,762 € |
| Cena bez DPH: | 39,885 € |
| Cena s DPH | 48,261 € |
| Cena bez DPH: | 6,586 € |
| Cena s DPH | 7,969 € |
| Cena bez DPH: | 8,520 € |
| Cena s DPH | 10,310 € |
| Cena bez DPH: | 58,201 € |
| Cena s DPH | 70,424 € |
| Cena bez DPH: | 7,656 € |
| Cena s DPH | 9,264 € |