


| Kód produktu: | CHBLB70x90 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 1 645,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 360,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 147 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 5,5 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 620x820 mm |
| Materiál: | Dřevo |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ne |
| Barva: | Teak |
| Výška: | 900 mm |
| Šířka: | 700 mm |
| Hloubka: | 20 mm |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 1 360,00 Kč | 1 645,60 Kč | ||
| 10 + | 1 292,00 Kč | 1 563,32 Kč | ||
| 20 + | 1 224,00 Kč | 1 481,04 Kč | ||
| 50 + | 1 170,00 Kč | 1 415,70 Kč |
Dřevěná Křídová tabule formátu 70x90cm s rámem tloušťky 40x20mm z dubového dřeva barvy světle hnědá.
Vysoce odolný materiál vůči povětrnostním vlivům. Vhodné pro umístění jak do interiéru tak i na venkovní užití. Možno popisovat křídovými fixami i klasickou křídou.
| Cena bez DPH: | 1 752,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 119,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 886,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 282,06 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 240,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 710,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 318,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 804,78 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 130,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 367,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 130,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 367,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 240,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 710,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 585,00 Kč |
| Cena s DPH | 707,85 Kč |
| Cena bez DPH: | 712,00 Kč |
| Cena s DPH | 861,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 338,00 Kč |
| Cena s DPH | 408,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 411,00 Kč |
| Cena s DPH | 497,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 840,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 016,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 812,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 192,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 207,00 Kč |
| Cena s DPH | 250,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 678,00 Kč |
| Cena s DPH | 820,38 Kč |
| Cena bez DPH: | 690,00 Kč |
| Cena s DPH | 834,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 757,00 Kč |
| Cena s DPH | 915,97 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 302,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 625,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 542,00 Kč |
| Cena s DPH | 655,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 56,00 Kč |
| Cena s DPH | 67,76 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 066,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 499,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 517,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 045,57 Kč |
| Cena bez DPH: | 605,00 Kč |
| Cena s DPH | 732,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 460,00 Kč |
| Cena s DPH | 556,60 Kč |