









| Kód produktu: | SCS6xA4C7016JS |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 5 639,81 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 661,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 4 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 6,75 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 660x615 mm |
| Barva: | Antracit |
| Výška: | 696 mm |
| Šířka: | 741 mm |
| Hloubka: | 23 mm |
| Kapacita: | 6x A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Akrylové plexisko 3mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 4 661,00 Kč | 5 639,81 Kč | ||
| 5 + | 4 428,00 Kč | 5 357,88 Kč | ||
| 10 + | 4 195,00 Kč | 5 075,95 Kč | ||
| 20 + | 4 008,00 Kč | 4 849,68 Kč |
Interiérová / Venkovní vitrína pro prospekty 6xA4
Vitrína s masivním hliníkovým rámem v barevném provedení Antracit s jemnou strukturou. Je vybavená odolným plexisklem s UV filtrem. Lakovaná magnetická zadní stěna vhodná k popisování. Ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, reklamních plakátů a jiných sdělení. Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení.
Vitrína vhodná pro vnitřní použití nebo venku pod střechou (krytý prostor)
| Cena bez DPH: | 3 708,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 486,68 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 742,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 527,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 581,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 913,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 861,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 041,81 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 495,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 438,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 403,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 747,63 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 932,00 Kč |
| Cena s DPH | 8 387,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 332,00 Kč |
| Cena s DPH | 401,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 878,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 112,38 Kč |
| Cena bez DPH: | 851,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 029,71 Kč |
| Cena bez DPH: | 11 371,00 Kč |
| Cena s DPH | 13 758,91 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 812,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 402,52 Kč |