





| Kód produktu: | IPOA4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 2 248,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 858,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 45 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 3,4 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 210x297 mm |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Výška: | 1350 mm |
| Šířka: | 260 mm |
| Hloubka: | 260 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | ne |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 1 858,00 Kč | 2 248,18 Kč | ||
| 10 + | 1 765,00 Kč | 2 135,65 Kč | ||
| 20 + | 1 672,00 Kč | 2 023,12 Kč | ||
| 50 + | 1 598,00 Kč | 1 933,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 451,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 965,71 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 615,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 954,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 991,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 409,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 943,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 351,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 826,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 209,46 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 738,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 732,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 521,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 840,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 660,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 218,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 736,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 100,56 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 006,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 427,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 928,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 332,88 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 569,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 898,49 Kč |