





| Kód produktu: | IPOA4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 92,252 € |
| Cena bez DPH: | 76,241 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 45 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 3,4 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 210x297 mm |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Výška: | 1350 mm |
| Šířka: | 260 mm |
| Hloubka: | 260 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | ne |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 76,241 € | 92,252 € | ||
| 10 + | 72,425 € | 87,634 € | ||
| 20 + | 68,609 € | 83,017 € | ||
| 50 + | 65,572 € | 79,343 € |
| Cena bez DPH: | 368,445 € |
| Cena s DPH | 445,818 € |
| Cena bez DPH: | 805,006 € |
| Cena s DPH | 974,057 € |
| Cena bez DPH: | 81,699 € |
| Cena s DPH | 98,856 € |
| Cena bez DPH: | 74,395 € |
| Cena s DPH | 90,018 € |
| Cena bez DPH: | 82,232 € |
| Cena s DPH | 99,501 € |
| Cena bez DPH: | 103,283 € |
| Cena s DPH | 124,972 € |
| Cena bez DPH: | 148,707 € |
| Cena s DPH | 179,936 € |
| Cena bez DPH: | 194,419 € |
| Cena s DPH | 235,247 € |
| Cena bez DPH: | 223,307 € |
| Cena s DPH | 270,202 € |
| Cena bez DPH: | 300,780 € |
| Cena s DPH | 363,943 € |
| Cena bez DPH: | 131,432 € |
| Cena s DPH | 159,033 € |
| Cena bez DPH: | 71,235 € |
| Cena s DPH | 86,195 € |