







| Kód produktu: | UWTCDI6078 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 123,965 € |
| Cena bez DPH: | 102,450 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 3 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 8,55 kg |
| Voděvzdorná úprava: | ne |
| Rozměr prospektu: | 600x780 mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 590x775 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Barva: | Tmavě hnědá |
| Výška: | 950 mm |
| Šířka: | 670 mm |
| Hloubka: | 700 mm |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Ne |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 102,450 € | 123,965 € | ||
| 5 + | 97,344 € | 117,786 € | ||
| 10 + | 92,197 € | 111,558 € | ||
| 25 + | 88,120 € | 106,625 € |
Interiérový Dřevěný poutač s křídovou tabulí 600x780 mm - Tmavě hnědý
Zákaznický popisovatelný poutač z masivního bukového dřeva se zadní, křídovými fixy popisovatelnou, deskou
Stojany jsou určeny pro vnitřní prostory, například před restaurace, kavárny, bary, nákupní střediska, kanceláře a vzdělávací střediska.
Videoukázka produktu pro exteriér:
| Cena bez DPH: | 63,290 € |
| Cena s DPH | 76,581 € |
| Cena bez DPH: | 112,415 € |
| Cena s DPH | 136,022 € |
| Cena bez DPH: | 102,450 € |
| Cena s DPH | 123,965 € |
| Cena bez DPH: | 30,224 € |
| Cena s DPH | 36,572 € |
| Cena bez DPH: | 46,531 € |
| Cena s DPH | 56,302 € |
| Cena bez DPH: | 32,283 € |
| Cena s DPH | 39,063 € |
| Cena bez DPH: | 65,884 € |
| Cena s DPH | 79,720 € |
| Cena bez DPH: | 116,903 € |
| Cena s DPH | 141,453 € |
| Cena bez DPH: | 34,013 € |
| Cena s DPH | 41,155 € |
| Cena bez DPH: | 35,948 € |
| Cena s DPH | 43,497 € |
| Cena bez DPH: | 51,184 € |
| Cena s DPH | 61,932 € |
| Cena bez DPH: | 135,886 € |
| Cena s DPH | 164,422 € |