





| Kód produktu: | PMPBARMODERNCH |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 1 172,49 Kč |
| Cena bez DPH: | 969,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 11 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 7,3 kg |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Chromová |
| Výška: | 920 mm |
| Průměr: | 320 mm |
| Umístění: | Na zem |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 969,00 Kč | 1 172,49 Kč | ||
| 8 + | 921,00 Kč | 1 114,41 Kč | ||
| 20 + | 872,00 Kč | 1 055,12 Kč | ||
| 40 + | 824,00 Kč | 997,04 Kč |
Bariéra, chromový sloupek BARRIER MODERN POST pro uchycení vymezovacího lana
V nabídce varianty s kónickou hlavou, kulatou hlavou, Chromované, zlaté provedení.
Lanové chromované bariéry slouží pro zabezpečení proti nežádoucímu vstupu osob do vyhrazeného prostoru.
Jednoduché zachycení provazu. Šňůra s pochromovanými či mosaznými koncovými háky na zavěšení na nohu. Provaz je dostupný ve více barvách Červená, Bronz, Modrá a Černá.
Bariéra je vhodná například před restaurace, hotely, výstaviště, muzea, autosalony a pod.
Poznámka: vnitřní závaží může jevit na povrchu známky lehké koroze. Toto nemá vliv na užití a lze pokud je to žádoucí lehce odstranit například smirkovým papírem. Toto závaží je jinak skryté pod poklicí a není vidět.
| Cena bez DPH: | 538,00 Kč |
| Cena s DPH | 650,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 278,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 546,38 Kč |
| Cena bez DPH: | 264,00 Kč |
| Cena s DPH | 319,44 Kč |
| Cena bez DPH: | 249,00 Kč |
| Cena s DPH | 301,29 Kč |
| Cena bez DPH: | 149,00 Kč |
| Cena s DPH | 180,29 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 990,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 827,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 587,00 Kč |
| Cena s DPH | 710,27 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 552,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 087,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 818,00 Kč |
| Cena s DPH | 989,78 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 948,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 567,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 420,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 138,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 994,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 252,74 Kč |