





| Kód produktu: | PMPBARMODERNCH |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 48,280 € |
| Cena bez DPH: | 39,901 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 11 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 7,3 kg |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Chromová |
| Výška: | 920 mm |
| Průměr: | 320 mm |
| Umístění: | Na zem |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 39,901 € | 48,280 € | ||
| 8 + | 37,925 € | 45,889 € | ||
| 20 + | 35,907 € | 43,447 € | ||
| 40 + | 33,930 € | 41,056 € |
Bariéra, chromový sloupek BARRIER MODERN POST pro uchycení vymezovacího lana
V nabídce varianty s kónickou hlavou, kulatou hlavou, Chromované, zlaté provedení.
Lanové chromované bariéry slouží pro zabezpečení proti nežádoucímu vstupu osob do vyhrazeného prostoru.
Jednoduché zachycení provazu. Šňůra s pochromovanými či mosaznými koncovými háky na zavěšení na nohu. Provaz je dostupný ve více barvách Červená, Bronz, Modrá a Černá.
Bariéra je vhodná například před restaurace, hotely, výstaviště, muzea, autosalony a pod.
Poznámka: vnitřní závaží může jevit na povrchu známky lehké koroze. Toto nemá vliv na užití a lze pokud je to žádoucí lehce odstranit například smirkovým papírem. Toto závaží je jinak skryté pod poklicí a není vidět.
| Cena bez DPH: | 55,713 € |
| Cena s DPH | 67,413 € |
| Cena bez DPH: | 42,495 € |
| Cena s DPH | 51,419 € |
| Cena bez DPH: | 115,792 € |
| Cena s DPH | 140,108 € |
| Cena bez DPH: | 33,477 € |
| Cena s DPH | 40,508 € |
| Cena bez DPH: | 27,918 € |
| Cena s DPH | 33,781 € |
| Cena bez DPH: | 58,225 € |
| Cena s DPH | 70,453 € |
| Cena bez DPH: | 42,125 € |
| Cena s DPH | 50,971 € |
| Cena bez DPH: | 7,124 € |
| Cena s DPH | 8,620 € |
| Cena bez DPH: | 13,342 € |
| Cena s DPH | 16,143 € |
| Cena bez DPH: | 18,901 € |
| Cena s DPH | 22,870 € |
| Cena bez DPH: | 227,260 € |
| Cena s DPH | 274,984 € |
| Cena bez DPH: | 234,136 € |
| Cena s DPH | 283,305 € |