







| Kód produktu: | UDMB1N00A4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 1 810,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 496,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 18 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 3 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 192x279 mm |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 1000 mm |
| Šířka: | 330 mm |
| Hloubka: | 250 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | ne |
| Provedení: | Oblý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 1 496,00 Kč | 1 810,16 Kč | ||
| 5 + | 1 421,00 Kč | 1 719,41 Kč | ||
| 10 + | 1 346,00 Kč | 1 628,66 Kč | ||
| 20 + | 1 287,00 Kč | 1 557,27 Kč |
Stojan s dekorativní základnou Decor Menuboard s rámem A4 s oblým rohem - Stříbrný
Uchycení rámečku dovoluje natočení do horizontální i vertikální
polohy.
V nabídce tohoto produktu jsou velikosti A4, A3 a A2, ve stříbrné a černé barvě, plus variace s
oblým, nebo ostrým rohem rámečku.
Vhodný například před vozy v autosalonu, na výstaviště, do muzea,
do hotelových, či restauračních hal apod.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 5 686,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 880,06 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 330,00 Kč |
| Cena s DPH | 8 869,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 628,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 969,88 Kč |
| Cena bez DPH: | 730,00 Kč |
| Cena s DPH | 883,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 690,00 Kč |
| Cena s DPH | 834,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 168,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 833,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 56,00 Kč |
| Cena s DPH | 67,76 Kč |
| Cena bez DPH: | 696,00 Kč |
| Cena s DPH | 842,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 066,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 499,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 986,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 823,06 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 622,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 382,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 035,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 672,35 Kč |