







| Kód produktu: | UDMB1B00A3 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 2 666,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 204,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 22 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 5,3 kg |
| Rozměr prospektu: | A3 (297x420) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 279x402 mm |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 1200 mm |
| Šířka: | 420 mm |
| Formát: | A3 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | ne |
| Provedení: | Oblý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 2 204,00 Kč | 2 666,84 Kč | ||
| 5 + | 2 094,00 Kč | 2 533,74 Kč | ||
| 10 + | 1 984,00 Kč | 2 400,64 Kč | ||
| 20 + | 1 896,00 Kč | 2 294,16 Kč |
Stojan s dekorativní základnou Decor Menuboard s rámem A3 s oblým rohem - Černý
Uchycení rámečku dovoluje natočení do horizontální i vertikální polohy.
V nabídce tohoto produktu jsou velikosti A4, A3 a A2, ve stříbrné a černé barvě, plus variace s oblým, nebo ostrým rohem rámečku.
Vhodný například před vozy v autosalonu, na výstaviště, do muzea, do hotelových, či restauračních hal apod.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 4 376,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 294,96 Kč |
| Cena bez DPH: | 616,00 Kč |
| Cena s DPH | 745,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 588,00 Kč |
| Cena s DPH | 711,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 084,00 Kč |
| Cena s DPH | 8 571,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 802,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 600,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 858,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 248,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 302,00 Kč |
| Cena s DPH | 365,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 187,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 856,27 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 517,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 045,57 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 922,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 325,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 925,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 539,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 858,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 458,18 Kč |