








| Kód produktu: | UDMB1B05A2 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 159,098 € |
| Cena bez DPH: | 131,486 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 9 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 7,1 kg |
| Rozměr prospektu: | A2 (420x594) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 401x575 mm |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 1272 mm |
| Šířka: | 450 mm |
| Formát: | A2 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | ne |
| Provedení: | Ostrý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 131,486 € | 159,098 € | ||
| 5 + | 124,918 € | 151,151 € | ||
| 10 + | 118,350 € | 143,203 € | ||
| 20 + | 113,095 € | 136,845 € |
Stojan s dekorativní základnou Decor Menuboard s rámem A2 s ostrým rohem - Černý
Uchycení rámečku dovoluje natočení do horizontální i vertikální
polohy.
V nabídce tohoto produktu jsou velikosti A4, A3 a A2, ve stříbrné a černé barvě, plus variace s
oblým, nebo ostrým rohem rámečku.
Vhodný například před vozy v autosalonu, na výstaviště, do muzea,
do hotelových, či restauračních hal apod.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 74,384 € |
| Cena s DPH | 90,005 € |
| Cena bez DPH: | 71,264 € |
| Cena s DPH | 86,230 € |
| Cena bez DPH: | 28,243 € |
| Cena s DPH | 34,174 € |
| Cena bez DPH: | 130,337 € |
| Cena s DPH | 157,707 € |
| Cena bez DPH: | 18,062 € |
| Cena s DPH | 21,856 € |
| Cena bez DPH: | 4,064 € |
| Cena s DPH | 4,917 € |
| Cena bez DPH: | 11,289 € |
| Cena s DPH | 13,660 € |
| Cena bez DPH: | 156,609 € |
| Cena s DPH | 189,497 € |
| Cena bez DPH: | 19,828 € |
| Cena s DPH | 23,991 € |
| Cena bez DPH: | 368,596 € |
| Cena s DPH | 446,001 € |
| Cena bez DPH: | 47,496 € |
| Cena s DPH | 57,470 € |
| Cena bez DPH: | 89,286 € |
| Cena s DPH | 108,036 € |