

| Kód produktu: | 176207 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 86,678 € |
| Cena bez DPH: | 71,634 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,332 kg |
| Rozměr prospektu: | 150x67 mm |
| Barva: | Modrá |
| Výška: | 83 mm |
| Šířka: | 163 mm |
| Hloubka: | 1,7 mm |
| 1 Balení: | 50 ks |
| Cena bez DPH: | 5,558 € |
| Cena s DPH | 6,725 € |
| Cena bez DPH: | 145,163 € |
| Cena s DPH | 175,647 € |
| Cena bez DPH: | 145,163 € |
| Cena s DPH | 175,647 € |
| Cena bez DPH: | 68,958 € |
| Cena s DPH | 83,440 € |
| Cena bez DPH: | 50,473 € |
| Cena s DPH | 61,073 € |
| Cena bez DPH: | 104,158 € |
| Cena s DPH | 126,031 € |
| Cena bez DPH: | 55,578 € |
| Cena s DPH | 67,250 € |
| Cena bez DPH: | 145,163 € |
| Cena s DPH | 175,647 € |
| Cena bez DPH: | 10,498 € |
| Cena s DPH | 12,703 € |
| Cena bez DPH: | 100,329 € |
| Cena s DPH | 121,399 € |
| Cena bez DPH: | 101,317 € |
| Cena s DPH | 122,594 € |
| Cena bez DPH: | 5,558 € |
| Cena s DPH | 6,725 € |