


| Kód produktu: | 174204 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 2 660,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 199,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 1,420 kg |
| Rozměr prospektu: | 150x67 mm |
| Barva: | Žlutá |
| Výška: | 83 mm |
| Šířka: | 163 mm |
| 1 Balení: | 50 ks |
| Cena bez DPH: | 2 643,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 198,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 917,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 529,57 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 917,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 529,57 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 461,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 977,81 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 395,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 687,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 255,00 Kč |
| Cena s DPH | 308,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 135,00 Kč |
| Cena s DPH | 163,35 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 820,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 412,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 070,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 714,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 223,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 689,83 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 437,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 948,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 530,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 061,30 Kč |