







| Kód produktu: | 186019 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 217,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 180,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,162 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Barva: | Transparentní |
| Výška: | 214 mm |
| Šířka: | 33 mm |
| Hloubka: | 302 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Výstrčka |
| Provedení: | Samolepící |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 180,00 Kč | 217,80 Kč | ||
| 10 + | 171,00 Kč | 206,91 Kč | ||
| 20 + | 162,00 Kč | 196,02 Kč | ||
| 50 + | 155,00 Kč | 187,55 Kč |
Samolepicí cedulka z průhledné tvrdé PET fólie s permanentními lepicími proužky - Výstrčka A4 na Šířku
| Cena bez DPH: | 135,00 Kč |
| Cena s DPH | 163,35 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 461,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 977,81 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 526,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 266,46 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 287,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 557,27 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 526,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 266,46 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 526,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 266,46 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 740,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 105,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 820,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 412,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 199,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 660,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 675,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 026,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 350,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 633,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 917,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 529,57 Kč |