| Kód produktu: | 175707 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 3 412,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 820,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 2 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 3,000 kg |
| Rozměr prospektu: | 210x74 mm |
| Barva: | Modrá |
| Výška: | 81,5 mm |
| Šířka: | 223 mm |
| Hloubka: | 2,3 mm |
| 1 Balení: | 50 ks |
| Cena bez DPH: | 1 143,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 383,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 675,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 026,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 255,00 Kč |
| Cena s DPH | 308,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 350,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 633,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 199,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 660,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 292,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 773,32 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 675,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 026,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 180,00 Kč |
| Cena s DPH | 217,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 917,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 529,57 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 820,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 412,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 643,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 198,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 437,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 948,77 Kč |