| Kód produktu: | 175707 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 139,959 € |
| Cena bez DPH: | 115,669 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 2 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 3,000 kg |
| Rozměr prospektu: | 210x74 mm |
| Barva: | Modrá |
| Výška: | 81,5 mm |
| Šířka: | 223 mm |
| Hloubka: | 2,3 mm |
| 1 Balení: | 50 ks |
| Cena bez DPH: | 94,011 € |
| Cena s DPH | 113,754 € |
| Cena bez DPH: | 144,627 € |
| Cena s DPH | 174,998 € |
| Cena bez DPH: | 55,373 € |
| Cena s DPH | 67,002 € |
| Cena bez DPH: | 144,627 € |
| Cena s DPH | 174,998 € |
| Cena bez DPH: | 108,409 € |
| Cena s DPH | 131,174 € |
| Cena bez DPH: | 94,011 € |
| Cena s DPH | 113,754 € |
| Cena bez DPH: | 90,197 € |
| Cena s DPH | 109,138 € |
| Cena bez DPH: | 75,513 € |
| Cena s DPH | 91,370 € |
| Cena bez DPH: | 115,669 € |
| Cena s DPH | 139,959 € |
| Cena bez DPH: | 125,923 € |
| Cena s DPH | 152,367 € |
| Cena bez DPH: | 7,383 € |
| Cena s DPH | 8,934 € |
| Cena bez DPH: | 57,219 € |
| Cena s DPH | 69,235 € |