

| Kód produktu: | 176207 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 2 105,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 740,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,332 kg |
| Rozměr prospektu: | 150x67 mm |
| Barva: | Modrá |
| Výška: | 83 mm |
| Šířka: | 163 mm |
| Hloubka: | 1,7 mm |
| 1 Balení: | 50 ks |
| Cena bez DPH: | 180,00 Kč |
| Cena s DPH | 217,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 070,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 714,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 526,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 266,46 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 292,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 773,32 Kč |
| Cena bez DPH: | 255,00 Kč |
| Cena s DPH | 308,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 530,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 061,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 199,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 660,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 180,00 Kč |
| Cena s DPH | 217,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 180,00 Kč |
| Cena s DPH | 217,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 395,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 687,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 292,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 773,32 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 292,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 773,32 Kč |