





| Kód produktu: | TL2xA1LED |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 619,424 € |
| Cena bez DPH: | 511,921 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 56 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 25,6 kg |
| Rozměr prospektu: | 594x1682 mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 574x1682 mm |
| Specifikace: | Světelný |
| Zdroj světla: | LED |
| Materiál: | Hliník/Kov |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Výška: | 1697 mm |
| Šířka: | 641 mm |
| Hloubka: | 350 mm |
| Kapacita: | 2x A1 |
| Formát: | A1 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Ne |
| Provedení: | Oboustranný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 511,921 € | 619,424 € | ||
| 5 + | 486,350 € | 588,483 € | ||
| 10 + | 460,737 € | 557,492 € | ||
| 50 + | 440,272 € | 532,729 € |
Reklamní LED světelný Totem - design Arcuato 2xA1 (594x1682mm) oboustranný
Volně stojící světelný totem se zaklapávacími rámy pro plakáty umožňující snadnou výměnu. Interiérový prosvětlený Totem je vhodný do komerčních objektů a to nejen pro svůj design. Vysokou a souvislou svítivost zaručuje speciální podtištěný rastr. Světelný totem na plakáty je určen pro interiéry. Osvětlení LED trubicemi.
Výměna motivů se provádí jednoduchým odklopením profilů a vložením plakátu pod fólii.
Světelný zdroj: LED
Spotřeba energie: 2x24 W
Délka přívodní šňůry: 3000 mm
| Cena bez DPH: | 14,330 € |
| Cena s DPH | 17,339 € |
| Cena bez DPH: | 56,002 € |
| Cena s DPH | 67,762 € |
| Cena bez DPH: | 239,819 € |
| Cena s DPH | 290,181 € |
| Cena bez DPH: | 65,473 € |
| Cena s DPH | 79,222 € |
| Cena bez DPH: | 246,819 € |
| Cena s DPH | 298,651 € |
| Cena bez DPH: | 56,002 € |
| Cena s DPH | 67,762 € |
| Cena bez DPH: | 121,392 € |
| Cena s DPH | 146,884 € |
| Cena bez DPH: | 286,185 € |
| Cena s DPH | 346,284 € |
| Cena bez DPH: | 328,927 € |
| Cena s DPH | 398,002 € |
| Cena bez DPH: | 6,588 € |
| Cena s DPH | 7,972 € |
| Cena bez DPH: | 45,666 € |
| Cena s DPH | 55,256 € |
| Cena bez DPH: | 8,524 € |
| Cena s DPH | 10,314 € |