






| Kód produktu: | 1800474050 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 44,077 € |
| Cena bez DPH: | 36,427 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 3 kg |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Šedá |
| Výška: | 610 mm |
| Šířka: | 520 mm |
| Hloubka: | 490 mm |
| Objem: | 90 l |
| Umístění: | Na zem |
Velký plastový odpadkový koš DURABLE DURABIN 90 Šedý - Odpadkový koš čtvercového tvaru. Objem 90 litrů
| Cena bez DPH: | 11,566 € |
| Cena s DPH | 13,995 € |
| Cena bez DPH: | 11,566 € |
| Cena s DPH | 13,995 € |
| Cena bez DPH: | 11,566 € |
| Cena s DPH | 13,995 € |
| Cena bez DPH: | 11,566 € |
| Cena s DPH | 13,995 € |
| Cena bez DPH: | 43,795 € |
| Cena s DPH | 52,992 € |
| Cena bez DPH: | 9,261 € |
| Cena s DPH | 11,206 € |
| Cena bez DPH: | 18,399 € |
| Cena s DPH | 22,263 € |
| Cena bez DPH: | 8,356 € |
| Cena s DPH | 10,110 € |
| Cena bez DPH: | 36,427 € |
| Cena s DPH | 44,077 € |
| Cena bez DPH: | 48,076 € |
| Cena s DPH | 58,172 € |
| Cena bez DPH: | 9,508 € |
| Cena s DPH | 11,505 € |
| Cena bez DPH: | 28,895 € |
| Cena s DPH | 34,963 € |
| Cena bez DPH: | 20,128 € |
| Cena s DPH | 24,354 € |
| Cena bez DPH: | 43,795 € |
| Cena s DPH | 52,992 € |
| Cena bez DPH: | 32,517 € |
| Cena s DPH | 39,346 € |
| Cena bez DPH: | 18,399 € |
| Cena s DPH | 22,263 € |
| Cena bez DPH: | 36,427 € |
| Cena s DPH | 44,077 € |