





| Kód produktu: | 1800497050 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 272,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 225,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,44 kg |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Šedá |
| Výška: | 58 mm |
| Šířka: | 501 mm |
| Hloubka: | 272 mm |
Obdélníkový poklop k plastovému odpadkovému koši DURABLE DURABIN 60 s úchyty pro snadné odnětí - Šedý
| Cena bez DPH: | 702,00 Kč |
| Cena s DPH | 849,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 702,00 Kč |
| Cena s DPH | 849,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 702,00 Kč |
| Cena s DPH | 849,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 702,00 Kč |
| Cena s DPH | 849,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 702,00 Kč |
| Cena s DPH | 849,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 702,00 Kč |
| Cena s DPH | 849,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 273,00 Kč |
| Cena s DPH | 330,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 265,00 Kč |
| Cena s DPH | 320,65 Kč |
| Cena bez DPH: | 777,00 Kč |
| Cena s DPH | 940,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 790,00 Kč |
| Cena s DPH | 955,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 329,00 Kč |
| Cena s DPH | 398,09 Kč |
| Cena bez DPH: | 447,00 Kč |
| Cena s DPH | 540,87 Kč |
| Cena bez DPH: | 885,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 070,85 Kč |
| Cena bez DPH: | 307,00 Kč |
| Cena s DPH | 371,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 483,00 Kč |
| Cena s DPH | 584,43 Kč |
| Cena bez DPH: | 231,00 Kč |
| Cena s DPH | 279,51 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 200,00 Kč |
| Cena s DPH | 8 712,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 223,00 Kč |
| Cena s DPH | 269,83 Kč |