





| Kód produktu: | 1800497050 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 11,172 € |
| Cena bez DPH: | 9,233 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,44 kg |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Šedá |
| Výška: | 58 mm |
| Šířka: | 501 mm |
| Hloubka: | 272 mm |
Obdélníkový poklop k plastovému odpadkovému koši DURABLE DURABIN 60 s úchyty pro snadné odnětí - Šedý
| Cena bez DPH: | 28,806 € |
| Cena s DPH | 34,855 € |
| Cena bez DPH: | 28,806 € |
| Cena s DPH | 34,855 € |
| Cena bez DPH: | 28,806 € |
| Cena s DPH | 34,855 € |
| Cena bez DPH: | 28,806 € |
| Cena s DPH | 34,855 € |
| Cena bez DPH: | 28,806 € |
| Cena s DPH | 34,855 € |
| Cena bez DPH: | 28,806 € |
| Cena s DPH | 34,855 € |
| Cena bez DPH: | 31,883 € |
| Cena s DPH | 38,579 € |
| Cena bez DPH: | 9,233 € |
| Cena s DPH | 11,172 € |
| Cena bez DPH: | 32,417 € |
| Cena s DPH | 39,224 € |
| Cena bez DPH: | 20,066 € |
| Cena s DPH | 24,279 € |
| Cena bez DPH: | 9,151 € |
| Cena s DPH | 11,072 € |
| Cena bez DPH: | 19,819 € |
| Cena s DPH | 23,982 € |
| Cena bez DPH: | 27,534 € |
| Cena s DPH | 33,316 € |
| Cena bez DPH: | 28,806 € |
| Cena s DPH | 34,855 € |
| Cena bez DPH: | 31,883 € |
| Cena s DPH | 38,579 € |
| Cena bez DPH: | 10,874 € |
| Cena s DPH | 13,158 € |
| Cena bez DPH: | 12,597 € |
| Cena s DPH | 15,243 € |
| Cena bez DPH: | 22,979 € |
| Cena s DPH | 27,805 € |