



| Kód produktu: | 1801574018 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 370,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 306,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,5 kg |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Červená |
| Výška: | 170 mm |
| Šířka: | 320 mm |
| Hloubka: | 366 mm |
| Cena bez DPH: | 790,00 Kč |
| Cena s DPH | 955,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 790,00 Kč |
| Cena s DPH | 955,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 702,00 Kč |
| Cena s DPH | 849,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 735,00 Kč |
| Cena s DPH | 889,35 Kč |
| Cena bez DPH: | 329,00 Kč |
| Cena s DPH | 398,09 Kč |
| Cena bez DPH: | 586,00 Kč |
| Cena s DPH | 709,06 Kč |
| Cena bez DPH: | 735,00 Kč |
| Cena s DPH | 889,35 Kč |
| Cena bez DPH: | 281,00 Kč |
| Cena s DPH | 340,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 790,00 Kč |
| Cena s DPH | 955,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 168,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 413,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 489,00 Kč |
| Cena s DPH | 591,69 Kč |
| Cena bez DPH: | 223,00 Kč |
| Cena s DPH | 269,83 Kč |
| Cena bez DPH: | 777,00 Kč |
| Cena s DPH | 940,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 167,00 Kč |
| Cena s DPH | 202,07 Kč |