




| Kód produktu: | 1800475040 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 340,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 281,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 1 kg |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Modrá |
| Výška: | 60 mm |
| Šířka: | 507 mm |
| Hloubka: | 470 mm |
Čtvercový poklop k plastovému odpadkovému koši DURABLE DURABIN 90 s úchyty pro snadné odnětí - Modrý
| Cena bez DPH: | 885,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 070,85 Kč |
| Cena bez DPH: | 885,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 070,85 Kč |
| Cena bez DPH: | 885,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 070,85 Kč |
| Cena bez DPH: | 885,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 070,85 Kč |
| Cena bez DPH: | 447,00 Kč |
| Cena s DPH | 540,87 Kč |
| Cena bez DPH: | 225,00 Kč |
| Cena s DPH | 272,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 735,00 Kč |
| Cena s DPH | 889,35 Kč |
| Cena bez DPH: | 735,00 Kč |
| Cena s DPH | 889,35 Kč |
| Cena bez DPH: | 702,00 Kč |
| Cena s DPH | 849,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 702,00 Kč |
| Cena s DPH | 849,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 203,00 Kč |
| Cena s DPH | 245,63 Kč |
| Cena bez DPH: | 735,00 Kč |
| Cena s DPH | 889,35 Kč |
| Cena bez DPH: | 307,00 Kč |
| Cena s DPH | 371,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 671,00 Kč |
| Cena s DPH | 811,91 Kč |
| Cena bez DPH: | 306,00 Kč |
| Cena s DPH | 370,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 225,00 Kč |
| Cena s DPH | 272,25 Kč |