




| Kód produktu: | 1800475040 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 13,946 € |
| Cena bez DPH: | 11,526 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 1 kg |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Modrá |
| Výška: | 60 mm |
| Šířka: | 507 mm |
| Hloubka: | 470 mm |
Čtvercový poklop k plastovému odpadkovému koši DURABLE DURABIN 90 s úchyty pro snadné odnětí - Modrý
| Cena bez DPH: | 36,300 € |
| Cena s DPH | 43,923 € |
| Cena bez DPH: | 36,300 € |
| Cena s DPH | 43,923 € |
| Cena bez DPH: | 36,300 € |
| Cena s DPH | 43,923 € |
| Cena bez DPH: | 36,300 € |
| Cena s DPH | 43,923 € |
| Cena bez DPH: | 19,811 € |
| Cena s DPH | 23,972 € |
| Cena bez DPH: | 44,955 € |
| Cena s DPH | 54,395 € |
| Cena bez DPH: | 12,592 € |
| Cena s DPH | 15,237 € |
| Cena bez DPH: | 11,198 € |
| Cena s DPH | 13,549 € |
| Cena bez DPH: | 36,300 € |
| Cena s DPH | 43,923 € |
| Cena bez DPH: | 13,495 € |
| Cena s DPH | 16,329 € |
| Cena bez DPH: | 30,148 € |
| Cena s DPH | 36,479 € |
| Cena bez DPH: | 9,229 € |
| Cena s DPH | 11,167 € |
| Cena bez DPH: | 18,335 € |
| Cena s DPH | 22,185 € |
| Cena bez DPH: | 30,148 € |
| Cena s DPH | 36,479 € |
| Cena bez DPH: | 18,335 € |
| Cena s DPH | 22,185 € |
| Cena bez DPH: | 295,324 € |
| Cena s DPH | 357,342 € |